Holisten – názory a recenzie. Účinky a zloženie produktu

Holisten sú inovatívne kapsule na chudnutie, ktoré vám pomôžu rýchlo odstrániť tukové zásoby z tela bez toho, aby ste ohrozili svoje zdravie. Jedinečný pracovný vzorec tohto doplnku je založený na 100% prírodných zložkách so špecifickými vlastnosťami a charakteristikami.

Informácie, ktoré nájdete nižšie v tomto článku, vám majú pomôcť vytvoriť si jasný obraz o tomto produkte na chudnutie predtým, ako si ho kúpite. Konkrétne sa dozviete dôležité informácie o všetkých aspektoch produktu: cena v lekárňach a na webovej stránke výrobcu, reálne recenzie používateľov – pozri fotografie pred a po, leták, recenzie na fóre, návod na použitie, kontraindikácie, účinné látky, zloženie.

V prípade, že ste sa už rozhodli vyskúšať tieto tabletky na chudnutie, dôrazne vám odporúčame objednať si doplnok online priamo z oficiálnej webovej stránky výrobcu, aby ste mohli využiť špeciálnu akciu dostupnú pre slovenské objednávky. Konkrétne, všetky objednávky zo Slovenska majú 50 % zľavu z ceny týchto tabliet od výrobcu.

Účinky Holisten

Ketogénna diéta, skrátene keto diéta, je založená na neobvyklejšom spôsobe stravovania, pri ktorom takmer úplne vylúčite sacharidy a uhľohydráty a konzumujete len tuky a bielkoviny. Keď sa zásoby glukózy v tele vyčerpajú, telo sa dostane do stavu ketózy, v ktorom namiesto sacharidov využíva na energiu tuky.

Telo využíva tuk z prijatej potravy aj tuk uložený na tele, z brucha, bokov, zadku atď. Pomocou tejto diéty sa preto veľmi ľahko zbavíte podkožných tukových vrstiev, odstránite celulitídu a vytvarujete telo prirodzeným a zdravým spôsobom.

Tablety Holisten pomáhajú urýchliť tento proces uvedenia tela do stavu ketózy, takže proces využívania tukov na energiu začína oveľa rýchlejšie. Okrem toho sa vďaka bioaktívnym látkam obsiahnutým v zložení kapsúl výrazne zlepšujú metabolické procesy, pri ktorých dochádza k odbúravaniu tukových buniek.

Prečítajte si tiež:  Tablety na chudnutie

Tento doplnok pomáha udržať hlad pod kontrolou počas celého dňa. Doplnok tiež poskytuje nepretržitý stimulačný účinok na rýchlosť metabolizmu, ktorý zostane mimoriadne aktívny, aj keď je vaše telo v stave úplného pokoja.

Holisten zloženie

Prírodné zložky v akčnom vzorci tohto inovatívneho produktu na chudnutie, ako som povedal na začiatku tohto článku, majú špeciálne vlastnosti a charakteristiky, vďaka ktorým pôsobia na všetky organické procesy, ktoré vedú k úbytku hmotnosti. Úplné informácie o zložení tabliet nájdete aj na oficiálnej webovej stránke výrobcu.

Holistické zloženie:

  • beta sitosterol – bioaktívna látka, ktorá zohráva kľúčovú úlohu pri odstraňovaní celulitídy a tukových vrstiev pod kožou, pomáha normalizovať procesy odbúravania tukov a má priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu v krvi
  • Malinové ketóny – vlastnosti podobné ketónom produkovaným pečeňou, ktoré rozkladajú tuk, pomáhajú kontrolovať chuť do jedla a urýchľujú metabolizmus
  • L-karnitín – aminokyselina, ktorá pomáha udržiavať vysoký metabolizmus počas celého dňa
  • Koenzým Q10 – táto zložka má veľmi podobnú úlohu ako beta sitosterol, pomáha znižovať vonkajší vzhľad celulitídy.
  • organický synefrín – bioaktívna látka, ktorá pomáha výrazne zlepšiť procesy spaľovania tukov, blokuje aktivitu alfa-receptorov tukových buniek a pomáha odstraňovať viscerálny tuk, t. j. tuk, ktorý sa tvorí na orgánoch
  • bromelaín – enzým získavaný z dužiny a stonky ananásu, ktorý prispieva k procesu trávenia tukov a bielkovín a zohráva kľúčovú úlohu v boji proti viscerálnemu tuku

Kľúčovým znakom týchto kapsúl na chudnutie je proces, ktorým sa spracúvajú účinné látky obsiahnuté v ich zložení. Najmä vďaka pokročilej tehonologickej metóde spracovania týchto prírodných zložiek je úroveň koncentrácie bioaktívnych látok v konečnom zložení tabliet mimoriadne vysoká. To umožňuje dosiahnuť oveľa rýchlejšie terapeutické účinky. V súčasnosti je Holisten k dispozícii v Poľsku na https://ptbo.edu.pl/holisten/ kde sú k dispozícii aj aktuálne recenzie a testy.

Prečítajte si tiež:  Caralean - názory a recenzie. Účinky a zloženie produktu

Používanie Holistenu

Zoštíhľujúca kúra sa aplikuje počas 14 až 30 dní. Počas tohto obdobia užívajte jednu tabletu denne. Kúru možno opakovať niekoľkokrát, ale je dôležité, aby sa telo medzi jednotlivými kúrami na zníženie hmotnosti dostalo z ketózy aspoň na 48-72 hodín.

Aby ste dosiahli maximálny terapeutický prínos z používania tohto prípravku na chudnutie, je veľmi dôležité starostlivo dodržiavať pokyny uvedené v príbalovom letáku Holistenu. Aby sa telo udržalo v ketóze, musia sa prísne dodržiavať aj diétne obmedzenia. Tým mám na mysli extrémne nízky príjem sacharidov a uhľohydrátov.

Tablety nie sú určené na užívanie tehotným alebo dojčiacim ženám. Okrem týchto dvoch výnimiek nemá doplnok žiadne kontraindikácie na použitie. Okrem toho klinické štúdie zaznamenali nulové negatívne vedľajšie účinky alebo nežiaduce reakcie.

Holisten cena – kde kúpiť?

Pokiaľ ide o finančné náklady na liečbu chudnutia, môžete získať tablety za zvýhodnenú cenu, ak si ich objednáte online priamo z webovej stránky výrobcu. Toto odporúčanie sme uviedli na začiatku článku, ale mysleli sme si, že sa k nemu ešte vrátime. Presné informácie o propagácii, o ktorej hovoríme, sú tieto: 50% zľava z ceny tabliet od výrobcu. V čase uverejnenia tohto článku platí zníženie ceny len pre objednávky zo Slovenska.

Pokiaľ ide o cenu doplnku v lekárňach, na základe informácií, ktoré máme k dispozícii, je veľmi malá šanca, že si môžete kúpiť kapsule na chudnutie v lekárni. Majte však na pamäti, že cena v lekárňach je oveľa jednotnejšia ako cena, ktorú môžete získať, ak sa budete riadiť naším odporúčaním objednať online priamo z ich webovej stránky.

Recenzie Holisten

Hoci sa niektoré sľuby výrobcu tohto výživového doplnku zdajú byť trochu prehnané, zdá sa, že výsledky klinických testov vykonaných na viac ako 1000 používateľoch ich do veľkej miery podporujú. Ak som to ešte nespomenul, mali by ste vedieť, že tablety Holisten sú klinicky testovaný produkt. Podľa výsledkov týchto štúdií môžete za jeden mesiac užívania tabliet schudnúť 14 až 20 kg. To isté možno vyvodiť z posudkov používateľov – pozri obrázky tabliet pred a po.

Prečítajte si tiež:  FatFix na chudnutie - názory a recenzie. Účinky a zloženie produktu

Naše počiatočné podozrenie, že tento produkt je skutočne životaschopným riešením, ako rýchlo a efektívne schudnúť zdravým spôsobom, potvrdili aj diskusie, ktoré sme našli na fórach medzi používateľmi, ako aj články uverejnené na webových stránkach odborníkov na výživu a dietológov rešpektovaných po celom svete. Viac informácií o úbytku hmotnosti nájdete na https://www.webmd.com/diet/default.htm a na https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/weight-loss/basics/weightloss-basics/hlv-20049483 kde boli publikované štúdie a ďalšie vlastnosti.

Leave a reply:

Your email address will not be published.